Adv: Adelinahost is a leading web hosting company offering services in US and Europe. One of the largest LYRICS websites https://lyrics.az and https://azlyrics.az and https://azlyrics.com.az hosted by Adelinahost.

Болехів » Новини » Долина також прагне до Європи

 
 
 

Долина також прагне до Європи

Автор: Lyminec від 28-11-2013, 10:45, переглянуло: 78

0
Долина також прагне до Європи


В Івано-Франківському місті Долина біля стін адмінбудівлі місцевої районної, міської ради та РДА, що на проспекті Незалежності, відбувся мітинг на підтримку євро інтеграційного вектору розвитку України.

Вказаний захід зібрав близько 150 небайдужих представників місцевої громади, а також 75 депутатів Долинської районної та міської рад, які зібрались для проведення спільної позачергової сесії вказаних органів місцевого самоврядування.

Ще до початку мітингу народні обранці запросили мітингувальників до сесійної зали, однак, громадськість побажала бачити депутатів разом з ними на майдані, а не в теплих кабінетах. Влада міста та району радо погодилась на таку пропозицію та всім депутатським складом вийшла до народу, де спільно з громадськістю провела позачергову сесію.

Долина також прагне до Європи


ішення вказаної позачергової сесії особливо нічим не відрізнялись від тих, що раніше приймались на аналогічних заходах в Івано-Франківську, Болехові, Калуші та інших населених пунктах Прикарпаття, окрім однієї. Місцеві депутати прийняли рішення звернутись за підтримкою до органів місцевого самоврядування Республіки Польща, з якими встановлені побратимські стосунки. Мова йде про Опольський повіт, а також міста Нова Сажина, Гродзіск Вєлькопольський та Нємодлін. Таким чином, європейське співтовариство отримає черговий, на цей раз офіційний сигнал про бажання українського народу долучитись до Європейського співтовариства.

Категорія: Новини

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.