Adv: Adelinahost is a leading web hosting company offering services in US and Europe. One of the largest LYRICS websites https://lyrics.az and https://azlyrics.az and https://azlyrics.com.az hosted by Adelinahost.

Болехів » Новини » Болехів долучився до "Євромайдану"

 
 
 

Болехів долучився до "Євромайдану"

Автор: Lyminec від 24-11-2013, 21:18, переглянуло: 144

0
Болехів долучився до "Євромайдану"


Ще одним населеним пунктом Прикарпаття, громада якого рішуче висловилась на підтримку «Єромайдану», стало місто Болехів.

Зокрема, сьогодні близько 13:00 в приміщенні місцевого Народного Дому відбулась позачергова сесія депутатів болехівської міської ради, на якій були присутні 26 народних обранців. На порядку денному розглядалось тільки одне питання про звернення офіційним листом від місцевої громади до перших осіб держави з рішучою критикою дій Кабінету міністрів України по призупиненню процесу підготовки до підписання Україною Угоди про асоціацію з Європейським Союзом на Саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі.

Депутати Болехівської міської ради одноголосно підтримали вказаний проект документу та додатковим пунктом рішення затвердили звернутись до Президента України Януковича В.Ф. з вимогою звільнити із займаної посади Прем’єр міністра України Азарова Миколу Яновича.

Після проведення вказаної сесії депутати Болехівської міської ради, представники політичних партій, громадських організацій та місцеві мешканці зібрались біля монумента Івана Франка для проведення мітингу, в ході якого міський голова Болехова Макота Зенон Володимирович повідомив присутнім про прийняте депутатами рішення, а також закликав мешканців мобілізувати свої зусилля для організації виїздів ініціативних груп мітингувальників до м. Київ для участі в загальноукраїнській акції протесту «Єромайдан».

Завтра (25 листопада 2013 року) в центральній частині м. Болехів о 15:00 заплановано проведення більш масштабного заходу на підтримку вказаної акції громадянського спротиву, де буде прийнято ряд організаційних рішень щодо створення та діяльності своєрідного координаційного штабу «болехівського євромайдану». З метою забезбечення безпеки присутніх на вказаному заході, мер міста має намір звернутись з офіційним листом до місцевих правоохоронних органів з попередженням про перекриття автомобільної дороги сполученням Долина-Стрий на період проведення мітингу.

Нагадаємо, що вчора подібні рішення на позачергових сесіях органів місцевого самоврядування були прийняті депутатами Івано-Франківської та Калуської міських рад.

За матеріалами www.golos.if.ua

Категорія: Новини

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.