Adv: Adelinahost is a leading web hosting company offering services in US and Europe. One of the largest LYRICS websites https://lyrics.az and https://azlyrics.az and https://azlyrics.com.az hosted by Adelinahost.

Болехів » Новини » БОЛЕХІВЧАНИ ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!

 
 
 

БОЛЕХІВЧАНИ ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!

Автор: Lyminec від 28-04-2013, 09:17, переглянуло: 91

0
БОЛЕХІВЧАНИ ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!


Чисто не там, де часто прибирають, а там, де не симітять!


В рамках Всеукраїнського дня довкілля, який з 98 року - кожної третьої суботи квітня – проводиться у всіх населених пунктах України, на Болехівщині організовуються толоки.

Відповідно до розпо­рядже­ння міського голови Зенона Макоти 20 квітня до Весняної толоки долучились працівники відділів, установ та організацій міської ради, депутати міськради, колективи підприємств, а також мешканці міста. Не залишилась осторонь учнівська та студентська молодь міста та сіл

Спільними зусиллями на території міської ради ліквідовано більше десяти стихійних сміттєзвалищ. Не залишились без уваги міські парки та сквери, зрізано й прибрано старі аварійні дерева, дитячі та спортивні майданчики, міський стадіон, а також території установ та організацій. Вивезено сміття з міських кладовищ та прибережних смуг річки Сукіль (вул. Грушевського, Млинарської, Кобринської, Коперника, Коновальця) та річки Свіча.

БОЛЕХІВЧАНИ ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!


Студенти та працівники Прикарпатського коледжу, БДЮТ, ДЮСШ та школи № 2 прибирали парк в районі Болехівського лісокомбінату, їм допомагали службовці міської ради.

Зробили внесок в озеленення міста працівники Болехівського міжшкільного навчальновиробничого комбінату та Болехівського комбінату комунальних підприємств, 19 квітня в центральній частині міста по вул. Д. Галицького, С. Стрільців, Коперніка було висаджено 35 саджанців клена кулястого. Свою допомогу запропонували і депутати міської ради. Так, з ініціативи депутата округу №1 М. Кушини 23 квітня жителі Довжки прибрали вулиці Довжанську, Кобилянської, заїзду до ДНЗ «Веселка».

А жителі вулиці Січових Стрільців на чолі з де­пу­татом округу №10 Я.Бунчаком прибрали територію вулиці та майданчик біля сміттєвих кон­тейнерів. Відзначився у проведенні весняної толоки депутат округу №4 О.Дьякунович, який взяв участь у прибиранні берегів річки Сукіль.

З метою підготовки міста до Великодніх свят виконавчий комітет Болехівської міської ради звертається до жителів міста Болехова з проханням прибрати прилеглі до житлових будинків території.

Шановні Болехівчани не будьте байдужими до свого міста, долучайтесь до Весняної толоки, адже благоустрій міста залежить насамперед від кожного із нас!

Категорія: Новини

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.