Adv: Adelinahost is a leading web hosting company offering services in US and Europe. One of the largest LYRICS websites https://lyrics.az and https://azlyrics.az and https://azlyrics.com.az hosted by Adelinahost.

Болехів » Новини » ТЕАТРАЛІЗОВАНА ХРЕСНА ХОДА ВУЛИЦЯМИ МІСТА

 
 
 

ТЕАТРАЛІЗОВАНА ХРЕСНА ХОДА ВУЛИЦЯМИ МІСТА

Автор: Lyminec від 28-04-2013, 09:13, переглянуло: 89

0
ТЕАТРАЛІЗОВАНА ХРЕСНА ХОДА ВУЛИЦЯМИ МІСТА


Парафіяни Болехова та навколишніх сіл взяли участь в хресній ході, яка відбулася 24 квітня. Розпочався хресний хід на площі І.Франка, відтак вулицями Озаркевичів, Петрушевича, Кобринської, Дов-жанської, і завершилася в каплиці Святих Апостолів Петра й Павла, що в парку колишнього лісокомбінату.

На запрошенням о.декана УГКЦ Дмитра Павлика з театралізованим дійством до міста завітали аматори Товариства українських студентів-католиків «Обнова» з Івано-Франківська.

Молитовна Хресна дорога Господу завжди мила, а нам в радість і духовну допомогу. Присутні переносились думкою в давнину, коли Пилат засудив Ісуса Христа на смерть, роздумували про страсті Хрис-тові, Його терпіння й муки, ми йдемо за Ісусом, крок за кроком аж на гору Голгофту, де було виконано вирок - розп’яття. Того вечора кожен символічно ніс свій хрест, а хресна хода розкривала суть подвигу Ісуса, сина Божого.

Категорія: Новини

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.