Adv: Adelinahost is a leading web hosting company offering services in US and Europe. One of the largest LYRICS websites https://lyrics.az and https://azlyrics.az and https://azlyrics.com.az hosted by Adelinahost.
 
 
 
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

Жінка за кермом...

Автор: Lyminec від 9-12-2011, 18:50, переглянуло: 1346

0
Жінка за кермом...


Розповідає очевидець: Сиджу чекаю, поки відремонтують колесо. Під'їжджає до шиномонтажу інфініті зі спущеним колесом, з нього виходить вся з себе гламурна дівчина.
Так мовляв і так, ось колесо, треба полагодити. Хлопці як годиться знімають колесо ремонтують і походу справи один запитує: чим колеса накачати?
Дівчина: - А що є?
У цей момент у хлопцеві, мабуть, прокинувся Петросян, і він каже: - Ну повітря з різним смаком: персик, полуниця...

Категорія: Розваги » Гумор

 

Злидні ТВ

Автор: Lyminec від 14-10-2011, 14:03, переглянуло: 609

0
Злидні ТВ


А чи знаєте ви, що у Болехові, зовсім недавно функціонував та гримів на всю округу, місцевий телеканал? Дивлячись на те, що регіон наш не Дубаї, тай криза вже ловила за п'яти, назва телеканалу "Злидні ТВ" влучно гармоніювала та вписувалася у навколишню обстановку. Жаль, звичайно, що проект закрили, та все ж таки у пам'яті він залишився!

Як неправда! Та не з тих я людей щоб обманювати!! Всеодно не вірите?? Тоді дивіться та переконуйтесь самі. До вашої уваги нарізка із випуску новин за 2009 рік...

Категорія: Авторське, Новини, Гумор

 

Вони реально існують ...

Автор: Lyminec від 5-10-2011, 14:42, переглянуло: 504

0
Вони реально існують ...


А ви думали що всі ці герої просто видумка мультиплікації? Тоді дозвольте довсести вам що вони реально існують...

Категорія: Розваги » Гумор

 

Болехів. Путівник туриста у переказах (про Китай, спортсменів, алею Слави, НЛО та середньовічну сигналізацію)

Автор: Lyminec від 29-09-2011, 14:41, переглянуло: 1053

0
Болехів. Путівник туриста у переказах (про Китай, спортсменів, алею Слави, НЛО та середньовічну сигналізацію)


Хтось побачить й перекаже, хтось спитає та почує - саме так і твориться імідж нашого з вами міста. Ми живемо, так би мовити, всередині звичного нам устрою та плину подій. І все здається нормальним та буденним. Проте, яке враження справляють наші мешканці на простих гостей і туристів, що саме вони вкарбують у свої спогади та рознесуть по околицях?

Нам є чим пишатися та чим похвалитися, проте, загальновідомо, що негативні відгуки та враження поширюються набагато краще, обростаючи при цьому всілякими перебільшеннями та побрехеньками.

Наперед доводжу до відома, що всі вислови, котрі будуть представлені у даній статті не придумані мною і не вписані сюди зі стелі (до них, також, не застосовувалася цензура для збереження достовірності та самобутності першоджерела). Дані вислови реально живуть у переказах "небайдужих" людей, які завжди із радістю готові повідати всім про велич та славу Болехова...

Категорія: Авторське, Гумор