Adv: Adelinahost is a leading web hosting company offering services in US and Europe. One of the largest LYRICS websites https://lyrics.az and https://azlyrics.az and https://azlyrics.com.az hosted by Adelinahost.

Bolekhiv.if.ua » Авторське » Болехів. Путівник туриста у переказах (про Китай, спортсменів, алею Слави, НЛО та середньовічну сигналізацію)

 
 
 

Болехів. Путівник туриста у переказах (про Китай, спортсменів, алею Слави, НЛО та середньовічну сигналізацію)

Автор: Lyminec від 29-09-2011, 14:41, переглянуло: 81

0
Болехів. Путівник туриста у переказах (про Китай, спортсменів, алею Слави, НЛО та середньовічну сигналізацію)


Хтось побачить й перекаже, хтось спитає та почує - саме так і твориться імідж нашого з вами міста. Ми живемо, так би мовити, всередині звичного нам устрою та плину подій. І все здається нормальним та буденним. Проте, яке враження справляють наші мешканці на простих гостей і туристів, що саме вони вкарбують у свої спогади та рознесуть по околицях?

Нам є чим пишатися та чим похвалитися, проте, загальновідомо, що негативні відгуки та враження поширюються набагато краще, обростаючи при цьому всілякими перебільшеннями та побрехеньками.

Наперед доводжу до відома, що всі вислови, котрі будуть представлені у даній статті не придумані мною і не вписані сюди зі стелі (до них, також, не застосовувалася цензура для збереження достовірності та самобутності першоджерела). Дані вислови реально живуть у переказах "небайдужих" людей, які завжди із радістю готові повідати всім про велич та славу Болехова.

«О, я знаю Болехів! Там всі на роверах їздять. То є малий Китай!»
Уривок із розмови, підслуханої в поїзді.

«А на роверах тут їздять всі, від старого до малого. На роверах возять дітей і мішки з бульбою, їздять до родичів на ближні села і до магазину. Можливо, так склалося історично. За радянських часів, коли працювали потужні підприємства, люди добиралися на роботу з довколишніх сіл і окраїн міста, котре є дуже розкидане територіально. Тоді вулиці зранку і справді були схожі на Китай, яким його показували по телевізору – всі дружно в три ряди крутять педалі.»
Уривок зі статті знайденої в інтернеті.


Знали ви того а чи ні - неважливо! Болехів то є ...адцята провінція Китаю з купою дешевих кросівок, айподів та роверів. Одне тішить - Джекі Чан наш земляк!

«Ти розумієш, їду я по трасі, в грудни, вночи, а то голольод, мороз, сніг мете, ніц не видно, фари сліпєт, а він, курва, їде на ровери ще й двоє дітий везе – їдно на рамі, а друге на багажніку. То лиш в Болехові мож таке увидіти, більше нігде!»
Витяг з емоційного монологу водія автобусу Львів-Долина


Такого дійсно більше нігде не побачити??.. Тоді заносим осьо таке-от видовище до зимового туристичного путівника міста. Нікому ж і на думку не спадає, що це наші люди змалку привчають дітей до екстремальних видів спорту. Зимовий велотрек - наша гордість, а Болехів - місто спортсменів!

«У Болехові є така вулиця, там в кожній хаті ворожать. В одній хаті порчу наводять, в другій знімають, і головне з правильного боку зайти, щоб в останній хаті порчу зняли, а не навели.»
Розповідь одного добродія, котрий живе у Стрию


Ха, це ж наша алея слави, і з якого боку на неї заходити знають тільки місцеві жителі. Так що для приїжджих це свого роду вікторина - іще одна унікальність нашого містечка!

Взагалі, люди в Болехові мають трохи інший темперамент, ніж в інших населених пунктах. Кажуть, то через татарську кров. Згідно літописів, одне з прилеглих сіл було перетворене королем на колонію для полонених татар. До речі, в тому селі і зараз невідомі вночі регулярно закидують з кукурудзи камінням патрульні машини.

Ще однією визначальною рисою місцевих жителів є надзвичайна ощадливість. Якщо можна не витратити зайву копійку, болехівчанин обов’язково так і зробить. А заощаджені гроші потім проп’є.
Уривки зі статті знайденої в інтернеті.


Отож робимо висновок про те, що болехівчани то є окрема нація з татаро-китайським корінням (вузькоокі із тоненькими козячими борідками) та козацькими пристрастями до алкоголю (до того ж і з довгим чубом на бритій голові). А щодо патрульних машин і кукурудзи виникає оде запитання: що роблять патрульні машини поночах на кукурудзяних полях..? Це вже історія для любителів НЛО, тому опускаємо її і рухаємося далі...

Сільзавод. Повністю розвалена будівля середини 19 ст, з колись красивою баштою і циферблатом годинника на ній. Всередині купи битої цегли і черепиці, залишки перекриття і дерев’яні сходи, що ведуть в нікуди. Таке враження, що щось постійно намагається провалитися у тебе під ногами, а якщо не получиться, то хоча б впасти на голову.


Ну тут все просто: черговий турист не зміг оцінити всю геніальність місцевої сигналізації у стилі середньовіччя - приховані провалля та велетенські сокири-маятники, що у будь-який момент можуть зірватися зі стелі. Це просто чудове місце для нашого путівника. Додаємо!
_______________________________________________________________________________________________

Для першого візиту у Болехів вищенаведеної інформації вам має вистачити, і для того щоб провести незабутній уікенд у нашому чудовому та мальовничому місті, і для того щоб, під враженнями від побаченого, запастися своїми переказами та оповідками. Надіюся згодом ми не внесемо їх до нашого путівника, хоча, хто його знає...

Наразі мушу відкланятися та попрощатися, а то засидівся я трохи. Надворі уже темніє і стає важко вслідкувати за припаркованим на другому боці вулиці ровером=)

Категорія: Авторське, Гумор

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.