Adv: Adelinahost is a leading web hosting company offering services in US and Europe. One of the largest LYRICS websites https://lyrics.az and https://azlyrics.az and https://azlyrics.com.az hosted by Adelinahost.

Болехів » Матеріали за Червень 2014 року

 
 
 
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

Алкоголізм: причини і наслідки

Автор: Lyminec від 20-06-2014, 09:19, переглянуло: 384

0
Алкоголізм: причини і наслідки


17 червня 2014 року в приміщенні Будинку культури с. Поляниця проведено виховний захід на тему: «Алкоголізм: причини і наслідки.» Фахівцем проведено відеолекторій та лекцію на дану тематику, розказано про згубний вплив алкоголю на організм. Всім присутнім роздано методичні матеріали, які розроблені головним лікарем Поляницької амбулаторії Бойко Л. М. В них детально...

Категорія: Новини

 

Жодного шансу курінню!

Автор: Lyminec від 19-06-2014, 14:19, переглянуло: 164

0
Жодного шансу курінню!


Однією з найбільш поширених шкідливих звичок, що негативно впливає не лише на здоров’я носія цієї звички, але й оточуючих людей, спричиняє розвиток хвороб серця , судин, легень шлунка є тютюнопаління.
Чому ж “homo sapiens” (людина розумна) піддається цій згубній звичці?
Результати досліджень свідчать, що багато курців набули цієї звички у підлітковому віці. Тиск з боку товаришів і бажання бути схожим на дорослих підштовхує багатьох підлітків до сигарет.
Серед молоді 14-17 років паління стало улюбленим проводженням дозвілля...

Категорія: Новини

 

Куріння чи здоров’я – обирайте самі

Автор: Lyminec від 12-06-2014, 14:30, переглянуло: 130

0
Куріння чи здоров’я – обирайте самі


Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням, встановлений у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров'я, відзначається 31 травня кожного року. В цей день по всьому світу проходять антитютюнові акції. Причиною появи боротьби з тютюнопалінням є передчасна смертність та хвороби в усьому світі, яким людство здатне запобігти. Медичні працівники всього світу закликають до активної боротьби з тютюнопалінням, яке вже стало повномасштабною епідемією, яка охопила всю земну кулю. До цієї смертельно небезпечнї для здоров'я і життя звички особливо схильні діти і підлітки...

Категорія: Новини

 

Алкоголь серед сучасної молоді

Автор: Lyminec від 9-06-2014, 14:05, переглянуло: 138

0
Алкоголь серед сучасної молоді


Проблема вживання алкоголю серед молоді на сьогодні є дуже актуальною, турбує і батьків, і педагогів, і суспільство в цілому. Добре міцне здоров’я – головна умова повноцінного життя. Здоров’я допомагає реалізувати свої плани, успішно розв’язувати життєві завдання й долати труднощі. Однак стан здоров’я юних українців останнім часом викликає тривогу. Погіршення здоров’я дітей шкільного віку є не лише медичною, а серйозною соціально – педагогічною проблемою. Хто може навчити кожну дитину обирати стиль життя, що сприятиме збереженню і зміцненню здоров’я?..

Категорія: Новини