Adv: Adelinahost is a leading web hosting company offering services in US and Europe. One of the largest LYRICS websites https://lyrics.az and https://azlyrics.az and https://azlyrics.com.az hosted by Adelinahost.
Логин:   
Пароль:
Регистрация на сайте! Забыли пароль?
Вы просматриваете мобильную версию сайта. Перейти на полную версию сайта.
Болехів » Матеріали за Травень 2014 року
Скажемо палінню «Прощавай!»
Категория: Новини
автор: Lyminec | 30-05-2014, 14:00 | Просмотров: 135


Можливо, ви вже знаєте смак тютюнового диму, а може – перебуваєте на відстані простягнутої руки від першої сигарети. Ви ще не потрапили в полон, ще не пізно, ще не тяжко відмовитися від куріння, яке завдасть вам величезної шкоди в майбутньому. Поміркуймо, як змінюється ваше життя після того, як ви почали курити.
Як бачите, позитивних зрушень, що приносили б радість і задоволення, значно менше, ніж негативних. Що ж підштовхує людину перейти до табору курців?
Хибне уявлення, що курять усі...
Комментарии (0) Подробнее
Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене"
Категория: Новини
автор: Lyminec | 26-05-2014, 10:48 | Просмотров: 141


На території Болехівської міської ради стартує Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене" відповідно наказу Міністерства молоді та спорту України від 21 січня 2014 року № 104 "Про затвердження Положення про Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію "Відповідальність починається з мене" та розпорядження міського голови від 23.05.2014 року №139-р “Про проведення щорічної Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції “Відповідальність починається з мене”. Акція проводиться...
Комментарии (0) Подробнее