Adv: Adelinahost is a leading web hosting company offering services in US and Europe. One of the largest LYRICS websites https://lyrics.az and https://azlyrics.az and https://azlyrics.com.az hosted by Adelinahost.

Болехів » Матеріали за Лютий 2013 року

 
 
 
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ У ПІДБЕРЕЖІ

Автор: Lyminec від 26-02-2013, 14:08, переглянуло: 511

0
МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ У ПІДБЕРЕЖІ


У середу відповідно до затвердженого графіка міський голова Зенон Макота провів виїзний прийом у селі Підбереж. На зустріч до керівника міста прийшли селяни з метою розв’язання як особистих проблем, так і тих, що стосувалися всієї громади. Так, порушувалися питання виплати допомоги багатодітним матерям, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня», надання роз’яснення щодо змін норм земельного законодавства, виділення коштів на будівництво огорожі навколо приміщення сільського клубу та на придбання зелених насаджень для облаштування клумби біля постаменту Матері Божої, що навпроти клубу...

Категорія: Новини

 

Вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Автор: Lyminec від 26-02-2013, 14:06, переглянуло: 402

0
Вшанували учасників бойових дій на території інших держав


Указом Президента України № 180/2004 від 11-го лютого 2004 року, щорічно, 15 лютого відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав – День пам’яті. Саме в цей день, святкують річницю під час якої були виведені радянські війська з Афганістану в 1989 році.
Саме цього дня, біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам в Болехові, відбулася зустріч воїнів-інтернаціоналістів Болехівщини...

Категорія: Новини

 

ПЕРСПЕКТИВИ МІСТА

Автор: Lyminec від 26-02-2013, 14:04, переглянуло: 414

0
ПЕРСПЕКТИВИ МІСТА


На звернення міського Товариства охорони пам’яток історії та культури при підтримці міської ради львівські митці - скульптор Василь Ярич та архітектор Орест Скоп - розробили проектні пропозиції щодо встановлення пам’ятника Тарасові Григоровичу Шевченку в місті Болехові.
За початковим задумом він мав бути споруджений до двохсотріччя від дня народження Українського Генія. Проте...

Категорія: Новини

 

МИХАЙЛО ГАВРИЛКО НАЗАВЖДИ З НАМИ!

Автор: Lyminec від 26-02-2013, 14:01, переглянуло: 394

0
МИХАЙЛО ГАВРИЛКО НАЗАВЖДИ З НАМИ!


Ще донедавна майже ніхто не знав про Михайла Гаврилка: ні відомі академіки, ні краєзнавці, ні художники, ні письменники. А сьогодні постать Українця повернулася із забуття. Громадський діяч письменник Роман Коваль робить все, щоб Україна знала про свого Сина.
П’ятого лютого у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбувся творчий вечір Романа Коваля з нагоди висунення його книжки «Михайло Гаврилко: і стеком, і шаблею» на здобуття Шевченківської премії та прем’єра двосерійного документального фільму «Стеком і шаблею».
Запрошеними на свято були керівники нашого міста, управління освіти, директори та вчителі міських шкіл, працівники музею, представники міської організації Союзу українок.

Категорія: Новини

 

Польсько-український туристичний шлях проляже через Болехів

Автор: Lyminec від 26-02-2013, 13:51, переглянуло: 412

0
Польсько-український туристичний шлях проляже через Болехів


22 лютого 2013 року представники Івано-Франківської області взяли участь у семінарі «Гео-Карпати – створення польсько-українського туристичного шляху» в м. Львові. З вітальним словом виступив Володимир Кирилич, проректор з науково-педагогічної роботи Львівського національного університету імені Івана-Франка. У заході взяли участь...

Категорія: Новини

 

У Болехові рейсовий автобус із 25 пасажирами злетів з дороги

Автор: Lyminec від 26-02-2013, 13:45, переглянуло: 531

0
У Болехові рейсовий автобус із 25 пасажирами злетів з дороги


20 лютого у м. Болехів внаслідок випадання великої кількості снігу ускладнився проїзд на автомобільній дорозі «Стрий – Івано-Франківськ». Управління ДСНС в Івано-Франківській області у взаємодії з Долинським райавтодором та працівниками УДАЇ в області...

Категорія: Новини

 
Назад Вперед