Adv: Adelinahost is a leading web hosting company offering services in US and Europe. One of the largest LYRICS websites https://lyrics.az and https://azlyrics.az and https://azlyrics.com.az hosted by Adelinahost.

Болехів » Матеріали за Грудень 2012 року

 
 
 
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою

Змагання з греко-римської боротьби до Дня Святого Миколая

Автор: Lyminec від 27-12-2012, 16:25, переглянуло: 722

0
Змагання з греко-римської боротьби до Дня Святого Миколая


15 грудня 2012 року у приміщені спортивного залу ЗОШ №1 м. Болехова відбулися, вже традиційні для нас, відкриті змагання з греко-римської боротьби на першість болехівської ДЮСШ присвячені Дню Святого Миколая. Даний турнір є одним із останніх спортивних дійств, де наші юні борці можуть продемонструвати свою вправність, мужність та набуті протягом року вміння.
Цьогоріч у змаганнях приймали участь учні болехівських ЗОШ №1 та №2, учні ЗОШ Тисова, Гузієва та Міжріччя. Після декількагодинних борцівських двоборств та протистоянь ми визначили наших переможців...

Категорія: Новини, Репортажі

 

Чемпіонат Болехівщини з міні-футболу. Матчі перенесено

Автор: Lyminec від 27-12-2012, 16:07, переглянуло: 501

0
Чемпіонат Болехівщини з міні-футболу. Матчі перенесено


8 грудня 2012 року були зіграні матчі плейофф турніру. Вже в цей день морозне повітря та засніжений майданчик вносили свої корективи та примушували команди пристосовуватись до нових умов.
У першому матчі ФК Тисів, чий склад є найбільш віковим на турнірі, з легкістю обігрує гошівське «Прикарпаття» з рахунком 9:1.
Другий поєдинок здивував нас не менше...

Категорія: Новини, Репортажі

 

В БОЛЕХОВІ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМИ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ

Автор: Lyminec від 27-12-2012, 16:00, переглянуло: 429

0
 	В БОЛЕХОВІ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМИ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ


Коли ти молодий, здоровий, сповнений оптимізму ідеш вулицею, навіть не замислюєшся, яке це щастя: бачити світанок, сонце, небо, чути голос близьких. Коли поруч проїде людина в інвалідному візку або пройде в чорних окулярах з білою тростиною, мимоволі задумаєшся: «Не дай, Боже, опинитись у такій ситуації…».
На Болехівщині також проживають люди, яким необхідна підтримка та допомога. Особлива увага...

Категорія: Новини

 

ВИХОВУЄМО З ТАНЦЕМ

Автор: Lyminec від 27-12-2012, 15:58, переглянуло: 448

0
 	ВИХОВУЄМО З ТАНЦЕМ


Майбутнє суспільство залежить від того, чим буде наповнений внутрішній світ дитини. Людина, яка здатна до самопізнання та самовдосконалення, в майбутньому є «творцем власного світу», господарем своєї країни.
Таким «храмом творчості» є Будинок дитячої та юнацької творчості, на базі якого працюють гуртки різних напрямів, здобуваючи перемоги на конкурсах і змаганнях обласного і Всеукраїнського рівнів.
Одним з таких є танцювальний колектив «Віночок», який...

Категорія: Новини

 

ЮНІ БОЙКИ – ЛАУРЕАТИ МУЗИЧНИХ КОНКУРСІВ

Автор: Lyminec від 27-12-2012, 15:54, переглянуло: 438

0
ЮНІ БОЙКИ – ЛАУРЕАТИ МУЗИЧНИХ КОНКУРСІВ


Багата Бойківщина на таланти. Хто не знає імен Зизанія Тустановського, Юрія Кульчицького, Івана Франка та багато інших відомих у світі бойків. Росте їм гідне поповнення у нашому гірському краї.
«Візерунки Прикарпаття». Під такою назвою в місті Дрогобич Львівської області на базі університету ім.І.Франка відбувся V Всеукраїнський відкритий конкурс баяністів-акордеоністів. Конкурс зібрав представників із різних областей України та АР Крим. У цьому конкурсі взяв участь учень Болехівської дитячої школи мистецтв Андрій Шопоняк з Тисова (клас викладача Зубрицької Л.С.). Незважаючи на те, що Андрій навчається тільки в 3 класі школи мистецтв, він виступав у старшій віковій категорії і зайняв...

Категорія: Новини

 

Запорука успіху – в сильних, згуртованих громадах

Автор: Lyminec від 27-12-2012, 15:51, переглянуло: 451

0
 	Запорука успіху – в сильних, згуртованих громадах


Проїжджаючи через Тисів, не можна не зупинити погляд на двоповерхову новозбудовану будівлю сільської ради, яка стала окрасою села. Історія будівництва будинку – від ідеї до реалізації – яскравий приклад вміння господарювати громадою...

Категорія: Новини

 
Назад Вперед