Adv: Adelinahost is a leading web hosting company offering services in US and Europe. One of the largest LYRICS websites https://lyrics.az and https://azlyrics.az and https://azlyrics.com.az hosted by Adelinahost.
Логин:   
Пароль:
Регистрация на сайте! Забыли пароль?
Вы просматриваете мобильную версию сайта. Перейти на полную версию сайта.
Болехів » Матеріали за Листопад 2011 року
Зимовий кубок міста Болехова з міні-футболу (підсумок 1-2 турів)
Категория: Новини, Турнірні таблиці
автор: Lyminec | 28-11-2011, 14:00 | Просмотров: 758


Минулими вихідними було проведено перші два тури зимового кубку міста Болехова з міні-футболу. Зіграно було багато цікавих та запеклих поєдинків. Вже зараз можна робити певні прогнози та виділяти фаворитів, проте, без сюрпризів навряд чи обійдеться...
Комментарии (0) Подробнее
А ти віриш?.. (притча)
Категория: Розваги » Літклуб
автор: Lyminec | 25-11-2011, 08:47 | Просмотров: 1142


У животі вагітної жінки розмовляють двоє немовлят.
Перший: «Думаєш, є життя після пологів?»
Другий: «Так, звичайно! Це ж зрозуміло, що життя після пологів існує. Ми тут тільки для того, щоб стати досить сильними і підготовленими до того, що нас чекає потім ».
Перший: «Це дурість! Неможливе ніяке життя після пологів! Ти хіба уявляєш як це могло б виглядати? »
Другий: «Я не знаю всіх деталей, але думаю, що там буде більше світла...
Комментарии (0) Подробнее
Кращі зимові обої для робочого столу (21шт)
Категория: Розваги
автор: Lyminec | 22-11-2011, 16:09 | Просмотров: 3149


Ще зовсім трішки і місто наше закутає сніг. Як на мене - це чудова пора. Напевне, ви вже підготувалися до зими, тож піготуйте до неї і свій комп'ютер, встановивши одну із запропонованих нами заставок для вашого десктопу. Подаруйте собі святковий настрій!..
Комментарии (0) Подробнее
Герцик Мирослав Степанович
Категория: Історія » Видатні особистості
автор: Lyminec | 21-11-2011, 10:36 | Просмотров: 1029


- Повірте, найголовніше в житті – мати чисте сумління і міцне здоров’я. Адже без них немає щастя. Бажаю відшукати добрих друзів, які б раділи вашому щастю. Не зупиняйтеся на досягнутому, впевнено йдіть вперед. Шукайте у всьому тільки позитив і вірте в те, що все іде до кращого.


Герцик Мирослав Степанович народився 6 грудня 1935 р. у м. Болехів. Почесний ректор Львівського державного університету фізичної культури, член-кореспондент Української академії наук Національного прогресу, доцент, відмінник освіти України, в.о. голови відділення НОК України у Львівській області, майстер спорту, заслужений тренер України, підготував 12 МСМК і понад 50 МС з веслування...
Комментарии (0) Подробнее
Зимовий кубок міста Болехова з міні-футболу (анонс)
Категория: Новини, Спорт
автор: Lyminec | 21-11-2011, 09:19 | Просмотров: 718

26 листопада стартує зимовийкубок Болехова з міні-футболу. Приємно констатувати, що даний турнір вже став традиційним для нашого міста та продовжує радувати нас хорошими футбольними баталіями навіть не в дуже спортивний зимовий період.
Турнір стартує о 12.00 год. на майданчику із синтетичним покриттям за адресою м. Болехів, вул. Січових Стрільців 12А. За попередніми даними у зимовому кубку міста з міні-футболу візьме участь 10 команд Болехівщини та околиць. Окрім команд з Болехова свою майстерність у грі продемонструють команди Козаківки, Тисова, Гузієва, Міжріччя, Підбережа та запрошені гості турніру - команди Гошева та Тяпче...
Комментарии (0) Подробнее
МузНюз: Franky (Франки)
Категория: Розваги » Музика
автор: Lyminec | 20-11-2011, 11:37 | Просмотров: 765


Зараз у музиці практично не залишилося традиційного репу / хіп-​​хопу і, тим більше, кристально-гітарного року без домішок. І це цілком логічно, тому що в чистому вигляді субкультури існують дуже короткий відрізок часу. Ви можете не любити реп і рок окремо, але разом вони можуть скласти досить забійний коктейль.

FRANKY - пряме і яскраве підтвердження цих слів. У наш час набагато сильніше чіпляє жорсткий речетатів серед важких мелодійних гітар і запилів на вертушках, ніж монотонний рев або простий, вивірений автотюном, пластиковий спів.

FRANKY - цікавий звуковий організм, який складається з людей оцінюючих музику виключно по тій кілкості драйву, який вона несе. І не важливо, мейнстрім це чи, так звана, «антимеркантильна творчість». Головне достоїнство цього організму в тому, що все, що він робить - максимально чесно, якісно, емоційно і драйвово...
Комментарии (0) Подробнее